Vážení rodičia,

je možnosť prihlasovania sa na testovanie na ZŠ Záhorácka. Testovanie je bezplatné a prednostne pre zamestnancov Materskej školy, pre zákonných zástupcov detí navštevujúcich Materskú školu a zamestnancov Základných škôl a školských zariadení Mesta Malacky.

Link na registráciu (nájdete na hlavnej stránke MŠ)

Oznam

Link na registráciu nájdete na hlavnej stránke MŠ Malacky

Vážení rodičia,

Link na registráciu nájdete na hlavnej stranke MŠ

Link na registráciu: /nájdete aj na hlavnej stránke MŠ Malacky/

Riaditeľstvo MŠ,

oznamuje, že na základe rozhodnutia zriaďovateľa, Materská škola pokračuje v riadnom režime ako doposiaľ.

Vážení rodičia predškolákov,

nakoľko sa vzhľadom na epidemiologickú situáciu nebude tento rok realizovať orientačné vyšetrenie školskej pripravenosti detí, ponúkame Vám možnosť zadať deťom úlohy, ktoré pripravila naša psychologička - môžete si ich vytlačiť a vyskúšať, ako ich zvládnu a podľa dosiahnutých výsledkov Vám ponúkne materiály, pracovné listy na precvičenie.

• Poplatky MŠ za mesiac február a marec

Poplatky MŠ za mesiac FEBRUÁR a MAREC

Od 22. 02. 2021 je MŠ s elokovanými pracoviskami v riadnej prevádzke.

Z toho dôvodu bola upravená výška poplatku za pobyt v MŠ za mesiac február, pre deti s nástupom od 22. 02. 2021, nasledovne:

• 7,00 € (celodenná dochádzka)
            • 4,00 € (poldenná dochádzka)

Poplatok za mesiac február bude pripočítaný k poplatku za mesiac marec, na šeku ktorý dostane rodič začiatkom marca. Poplatok (za február aj marec) je potrebné uhradiť do 15. 03. 2021!

• Ďakujeme

Ďakujeme !

Riaditeľstvo MŠ,

ďakuje všetkým záujemcom, ktorí sa nahlásili ako dobrovoľníci pomôcť pri testovaní.

V prípade potreby ich bude riaditeľstvo MŠ kontaktovať.

Prevádzka MŠ od 22.02.2021

• Vážení rodičia, od 22.2.2021 bude materská škola v prevádzke v riadnom režime.

Aby to bolo pre nás všetkých jednoduchšie, bude zabezpečené testovanie pre rodičov a zamestnancov materskej školy v ZŠ na Záhoráckej ulici (v telocvični) vždy v sobotu a v nedeľu. Registrácia na testovanie je možná cez registračný systém, ktorý nájdete na stránke mesta Malacky – Návrat do školy.

• Oznam- Predčasné zaškolenie dieťaťa

• Vážení rodičia,

nakoľko od septembra 2021 môžu rodičia materskú školu požiadať aj o prijatie na povinné predprimárne vzdelávanie dieťaťa, ktoré k 31.augustu 2021 nedovŕšilo piaty rok veku (ide o deti narodené od septembra 2016 a neskôr – ktorým „zle vychádzajú roky“) a k žiadosti o prijatie takéhoto dieťaťa je rodič povinný priložiť aj súhlasné vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie, dávame do pozornosti nasledujúce informácie.

• Oznam pre rodičov detí predškolákov
              • Vážení rodičia predškolákov,

vzhľadom na aktuálnu situáciu je málo pravdepodobné, že tento školský rok bude CPPPaP Malacky, realizovať plošné orientačné vyšetrenie školskej pripravenosti detí navštevujúcich predškolský ročník.

Ak si nie ste istí, či by vaše dieťa malo v septembri nastúpiť do školy, prípadne pani učiteľky odporúčajú, aby vaše dieťa ešte navštevovalo jeden rok materskú školu, postup je nasledovný:

Oznam- Prevádzka MŠ od 15.02.2021

V týždni od 15. 02. do 19. 02. 2021, pokračuje prevádzka materskej školy – EP Rakárenska 50,

a to výlučne pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým povaha práce neumožňuje ju vykonávať z domácnosti, za podmienky preukázania sa negatívnym testom zákonného zástupcu dieťaťa, pričom test nemôže byť starší ako 7 dní!

Oznam- Prevádzka MŠ od 08.02.2021!

Na základe rozhodnutia zriaďovateľa mesta Malacky zo dňa 04.02.2021,

pokračuje v týždni od 08. 02. do 12. 02. 2021, prevádzka materskej školy – EP Rakárenska 50,

a to výlučne pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým povaha práce neumožňuje ju vykonávať z domácnosti, za podmienky preukázania sa negatívnym testom zákonného zástupcu dieťaťa, pričom test nemôže byť starší ako 7 pracovných dní!

• Oznam:

Oznam- pokračovanie v prevádzke na EP Rakárenska v mesiaci február !

Oznamujeme zákonným zástupcom detí, že dochádzka do MŠ v týždni od 01. 02. do 05. 02. 2021, ostáva ďalej bez zmeny pre už chodiace deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry (od 11. 01. 2021) na EP Rakárenska.

V týždni od 01. 02. do 05. 02. 2021 ostáva naďalej v prevádzke elokované pracovisko Rakárenska.

Oznam:

Online prednáška: "Ako na správny úchop"

Oznamujeme rodičom,

že v mesiaci február sa v podvečernom čase budú konať online prednášky pre rodičov detí navštevujúcich materskú školu na tému "Ako na správny úchop".

Svoj záujem nahláste na mailovú adresu školskej psychologičky, ktorá poskytne bližšie informácie k prednáške: psychologicka@msmalacky.sk

Oznam !!!

Oznamujeme zákonným zástupcom detí,

že poplatok za pobyt v MŠ za mesiac január 2021 bude účtovaný v doklade o výške poplatku za MŠ v mesiaci február 2021. Poplatky za mesiac január 2021 sa budú týkať len detí, ktoré reálne navštevovali MŠ v období od 11.01. 2021 do 29.01. 2021.

Oznam- zmena!

Na základe vyjadrenia ministra školstva z dňa 14. 01.2021, naďalej platí vydané rozhodnutie z dňa 08. 01. 2021, ktoré mimoriadne prerušuje školské vyučovanie v školách a prevádzku istých školských zariadení.Prevádzka MŠ od 18. 01. 2021 bude naďalej pokračovať v dvoch krokoch:

1. Krok

Nedeľa 19. 5. 2024