Oznam

V priebehu mesiaca február bude vo všetkých triedach, ktoré navštevujú deti plniace povinné predprimárne vzdelávanie, prebiehať overovanie, zisťovanie a preskúšanie školskej pripravenosti detí navštevujúcich našu materskú školu.

Realizovať ho budú priebežne pani učiteľky v spolupráci so školskou psychologičkou, rodičia budú následne písomne oboznámení s tým, aký výkon podalo ich dieťa, spolu s odporúčaním ďalšieho postupu ( či dieťa podalo primeraný výkon, či treba docvičiť niektoré oblasti alebo odporúčame psychologické vyšetrenie kvôli prípadnému pokračovaniu v plnení povinného predprimárneho vzdelávania.

Oznamujeme zákonným zástupcom,

že od zajtra tj. 12. 01. 2022 (streda) do 21. 01. 2022 (piatok) vrátane,

je z dôvodu pozitivity dieťaťa v karanténe trieda č. 3.

Posledný kontakt s pozitívnou osobou bol dnes 11. 01. 2022.

Prosíme o sledovanie zdravotného stavu Vašich detí.

Oznamujeme rodičom,

že krúžková činnosť v Materskej škole sa obnovuje v riadnom režime.

Vážení rodičia

Od pondelka bude materská škola v prevádzke v riadnom režime. Pripomíname, že pred nástupom je potrebné cez EduPage vyplniť Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti alebo Oznámenie o výnimke z karantény (ak dieťa ochorenie prekonalo alebo je očkované). Dátum vyplnenia musí byť k 10.1.2022.

Pozor zmena

Upozorňujeme rodičov,

podľa VZN č. 13/2021 s účinnosťou od 01. 01. 2022 na zmenu výšky príspevku zákonného zástupcu dieťaťa na čiastočnú úhradu nákladov v MŠ. Súčasne upozorňujeme na zmenu výšky stravnej jednotky od 01. 01. 2022.

Bližšie informácie a výšku poplatkov sú poskytnuté v sekcii Poplatky.

• UNICEF - svetový deň detí

Unicef - svetový deň detí

20. november je Svetovým dňom detí vyhláseným organizáciou UNICEF, počas ktorého si svet pripomína prijatie Dohovoru o právach dieťaťa.

Je postavený na 4 základných princípoch, ktorými sú:

• Nediskriminácia
            • Najlepší záujem dieťaťa
            • Právo na život, prežitie a rozvoj
            • Pr

Oznam

Oznamujeme rodičom, že z dôvodu pozitivity dieťaťa na pracovisku EP Bernolákova,

bude od zajtra t.j. 10. 12. 2021 (piatok) do 17. 12. 2021 (piatok) vrátane,

v karanténe trieda č. 5.

Posledný kontakt s pozitívnou osobou bol v utorok 07. 12. 2021.

Prosíme rodičov o zvýšenú pozornosť v sledovaní zdravotného stavu svojich detí aj 6. triedy, vzhľadom na spoločné priestory šatne a jedálne.

Milí rodičia,

chceme Vám odovzdať veľké poďakovanie od starkých. Vaše „maličkosti“ potešili a zahriali na srdiečku nejedného starkého a babičku. Neubránili sme sa ani slzičke od dojatia.

V mene celej MŠ Vám ďakujeme z celého srdca, že ste sa s nami zapojili do projektu „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“ a mohli sme tak byť poslami lásky a pozornosti pre starkých.

Poplatky MŠ

Žiadame rodičov, aby poplatky za pobyt v MŠ uhradili najneskôr do 10. 12. 2021 (piatok). (Účet MŠ - SK22 5600 0000 0032 5039 5002, Prima banka)

Riaditeľstvo MŠ oznamuje rodičom,

že prevádzka MŠ a jej elokovaných pracovísk bude na základe prieskumu od 23. 12. 2021 do 07. 01. 2022 (vrátane) prerušená.

Oznamujeme rodičom,

že od pondelka, t.j. 29. 11. 2021 nebude v Materskej škole realizovaná krúžková činnosť z dôvodu epidemiologickej situácie. Materiály pre dištančnú výučbu budú dostávať deti v Materskej škole.

Utorok 7. 5. 2024