• Poďakovanie

ĎAKUJEME pekne Valentínkovi Jurkovičovi zo 6.triedy a jeho ochotnému ockovi za krásny domček pre hmyz, ktorý spoločne vyrobili. Veľmi sa tešíme 🐝🐞🦋

Oznam:

Materská škola informuje zákonných zástupcov detí, aby si v súvislosti s elektronickým Sčítaním obyvateľstva

2021, ktoré prebiehalo od 15.02. 2021 do 31.03. 2021, prekontrolovali akou formou sčítali svoje deti.

Za neplnoletých obyvateľov, t.j. deti do 18 rokov, vyplní sčítací formulár jeho zákonný zástupca, za každé

Oznam:

Informujeme rodičov, že v prípade podania elektronickej Žiadosti o prijatie dieťaťa do MŠ, je potrebné fyzicky doložiť potvrdenie od lekára aj s podpisom zákonného zástupcu na adresu: Materská škola, Štúrova 139, Malacky.

Vážení rodičia,

Riaditeľstvo MŠ dáva do pozornosti možnosť ponuky merania zrakových parametrov detí v MŠ.

Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky sa zapojila do projektu Zdravé oči už v škôlke, ktorého hlavným zámerom je pomôcť zlepšiť zrak detí predškolského veku v dlhodobom horizonte. Preventívne meranie zraku detí v materských školách je bezplatné.

• 2.trieda

2.trieda:

Mamičke

Mamička mi dáva božtek na líčko i malý noštek.
            V náruči a zohrieva, i pesničku zaspieva.
            Pofúka mi boľačku, utrie slzu na líčku.

Podrží ma za ručičku,
            keď kráčame po chodníčku.

Mamička mi hladí vlásky
            a ja viem, že je to z lásky.
            Vždy je pri mne, ľúbi ma,
            mamka moja jediná! ❤

Oznam !!!

Oznamujeme rodičom, že na základe Metodického usmernenia k 03.05. 2021 z Ministerstva školstva, zverejňujeme pravidlá nástupu pre MŠ. Metodické usmernenie k 03.05. 2021 bolo aktualizované na základe novej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva č. 200 z 30. apríla 2021 k režimu vstupu osôb do priestorov prevádzok a priestorov zamestnávateľa.

Májovo

Máj- mesiac lásky

Na znak lásky a úcty stavali chlapci dievčatám pred domy máje. Chlapci vyrúbali vysoký strom, očistili ho a konáre nechali iba na vrchole. Na ne priviazali pestrofarebné stužky, šatky a fľaše pálenky. Aj chlapci na EP Bernolákova dnes 30.4.2021 ozdobili "májku" pre naše pekné dievčence v MŠ.

Oznam

Vážení rodičia,

je možnosť prihlasovania sa na testovanie na ZŠ Záhorácka. Testovanie je bezplatné a prednostne pre zamestnancov Materskej školy, pre zákonných zástupcov detí navštevujúcich Materskú školu a zamestnancov Základných škôl a školských zariadení Mesta Malacky.

Link na registráciu nájdete na hlavnej stránke MŠ Malacky

Link na registráciu:

Podmienky prijatia pre šk. rok 2021/2022

Po dohode so zriaďovateľom, zverejňujeme podmienky prijatia do Materskej školy pre školský rok 2021/2022:

Podmienky prijatia pre školský rok 2021/2022.pdf

Žiadosť o prijatie dieťaťa do MŠ v elektronickej forme:

Oznam:

Oznamujeme rodičom, že na základe Metodického usmernenia k 19.04. 2021 z Ministerstva školstva, zverejňujeme pravidlá nástupu pre MŠ:

Jeden zákonný zástupca – Potvrdenie o bezinfekčnosti

+ jedno z

• RT – PCR test, antigénový test max. 7 dní
            • 14 dní po 2. dávke očkovania mRNA 28 dní po 1.

Vážení rodičia,

Link na registráciu: (nájdete aj na hlavnej stránke MŠ)

Link na registráciu:

Vážení rodičia,

Link na registráciu (nájdete na hlavnej stránke MŠ)

Utorok 7. 5. 2024