• Environmentálna prednáška

V stredu 13.12 sa naši predškoláci zúčastnili interaktívnej Environmentálnej prednášky o prírode a správnom separovaní odpadkov.

• Stromček

• Čarovný stromček

Hlasujte za náš stromček EP Bernolákova na FB stránke CVČ Malacky TU

od 15.12- 21.12.2023. 🎄
            Stromček je označený štítkom s názvom našej MŠ a QR kódom.

Stromček nájdete na námestí Severínek

Ďakujeme za Váš hlas

• Oznamujeme zákonným zástupcom detí, že na základe prieskumu bude prerušená prevádzka MŠ od 25. 12. 2023 do 05. 01. 2024. Posledný deň prevádzky MŠ bude 22. 12. 2023 ( piatok ). Prvým dňom prevádzky MŠ bude 08. 01. 2024 ( pondelok ).

Žiadame rodičov detí, ktorí doteraz neuhradili poplatok za MŠ za mesiac december 2023, aby platbu zrealizovali obratom.

• Vianočný autobus

Dnes si deti užili prekvapenie v podobe Vianočného autobusu, previezli sme sa, zaspievali sme si, pofotili sa dedom mrázom a užili sme si krásnu jazdu mestom.

Svieť nám, stromček jagavý,                                                                                                            už sme všetci zvedaví,                                                                                                                        čí je ten darček a čo je v ňom,                                                                                                          cingi, lingi, cingi, lingi, bom.

Svieť nám, vločka veselá,                                                                                                                  svet sa odel do biela,                                                                                                                        bláznivé vrabce škriepia sa s ním,                                                                                                  čimčarara, čimčarara, čim.

Svieť nám, stromček bielučký,                                                                                                          chytíme sa za rúčky,                                                                                                                      nech naším spevom znie celý dom,                                                                                              fidli-tidli, fidli-tidli, bom!

Vitaj v našej škôlke milý Mikuláš,
            vyzerali sme ťa z okna toľko ráz.
            Kožuštek a dlhú bielu bradu máš,
            vitaj, vitaj medzi nami milý Mikuláš.

Po tej dlhej ceste konečne už zlož,
            pod zelený stromček ten svoj veľký kôš.
            Vieme, že z tých darov aj nám niečo dáš,
            vitaj, vitaj medzi nami milý Mikuláš.

Oznamujeme rodičom detí, že do 10. 12. 2023 je potrebné uhradiť poplatok MŠ za mesiac december z dôvodu účtovného ukončenia roka.