• Milí rodičia!

Minulý rok sme sa spolu s Vami zapojili do projektu „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“ a potešili sme tak dedkov a babičky v Malackách, Kostolišti a vo Veľkých Levároch. Radi by sme z tejto krásnej spoločnej akcie urobili tradíciu a pokračovali v nej aj tento rok.

Poďme teda spolu potešiť našich starkých a vyčarme im úsmev na tvári niečím malým, milým pre potešenie.

Čo zabaliť do krabičky?

• niečo teplé (káva, čaj, cappuccino, horúca čokoláda, ...),
              • niečo sladké (keksíky, perníčky, DIA keksy, ovocné detské kašičky, čokoláda, mäkké sušené ovocie, venčeky, ...)
              • niečo slané (praclíky, chrumky, ...)
              • niečo voňavé (sprchový gél, telové mydlo, šampón, zubná pasta, ...)
              • niečo na seba (teplé ponožky, rukavice, papučky, čiapka, malý uteráčik, ...)
              • niečo na čítanie (krížovky, vlastnoručný list, ...)
              • a niečo pre potešenie (kresby od detí, drobná vianočná dekorácia, šálka, hrebienok, ...)

Nie je potrebné naplniť celú krabičku. Postačí, ak donesiete jednu vec/maličkosť, odovzdáte ju v triede od 23. 11. 2022 do 5. 12. 2022 a pani učiteľka za celú triedu naplní krabičku krásne obalenú a odnesie ju na riaditeľstvo MŠ. Odtiaľ potom poputujú splniť svoju úlohu. Budú opäť maličkosťou, pozornosťou, potešením, našich dedkov a babičiek.

• Besiedky

• Október

je nielen mesiacom farieb a jesennej krásy, ale aj Mesiacom úcty k starším. Pri tejto príležitosti sa konali besiedky pre starých rodičov spojené aj s vyrezávaním tekvíc. Deťom pri vyrezávaní, zdobení pomáhali babky, dedkovia a spolu vykúzlili krásne strašidielka.